Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Jazzin´ the Blues

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
Jazzin´ the Blues

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jazzin' the Blues

Připravte se na neuvěřitelný bluesový večer a vydejte se s námi na hudební cestu po veselých i drsných stránkách blues, na které vystoupí ti nejlepší bluesoví hudebníci. Necháte se unést oduševnělými rytmy, procítěnými texty a syrovou energií, které definují tento oblíbený žánr. Nenechte si ujít tento nezapomenutelný koncert - pořiďte si vstupenky hned teď a přijďte se bavit!


Jazzin' the Blues

Get ready for an incredible blues evening and go on a musical journey with us through the happy and rough sides of the blues, where the best blues musicians will perform. You will be carried away by the soulful rhythms, soulful lyrics and raw energy that define this popular genre. Don't miss this unforgettable concert - get your tickets now and come and have fun!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top