Detail info
Close

JONAS BROTHERS: FIVE ALBUMS. ONE NIGHT.

JONAS BROTHERS: FIVE ALBUMS. ONE NIGHT.

Datum: 15. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

úterý
15
říj. 2024
20:00
JONAS BROTHERS: FIVE ALBUMS. ONE NIGHT.
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Jonas Brothers poprvé v ČR!

Legendární americké popové trio oznámilo svůj historický debut v pražské O2 areně.

Jako speciální host se připojí Mimi Webb! Se svými úspěšnými nahrávkami “Good Without” a “Dumb Love” se stala vyhledávanou zpěvačkou.

Jonas Brothers vyjíždějí na celosvětové THE TOUR a přidávají 27 koncertů v Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu. V rámci nové části vystoupí poprvé v Polsku, Rakousku, České republice, Severním Irsku, Hamburku, Lyonu, Mnichově, Norsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Kapela také odhalila rozšíření svého nejambicióznějšího turné v Severní Americe o 26 nových koncertů, čímž se jejich dosud největší turné rozrostlo na 90 vystoupení ve 20 zemích.

THE TOUR, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje 12. a 13. srpna dvěma vyprodanými večery na stadionu Yankee. Kapela každý večer představí pět alb plných hitů z celého svého katalogu v 86 městech po celém světě.

Vzhledem ke změnám v harmonogramu turné se koncert Jonas Brothers, původně plánován na 2. června, uskuteční 15. října 2024 v pražské O2 areně. Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Majitelé vstupenek obdrželi další informace e-mailem.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top