JOKER – live in concert

JOKER – live in concert

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JOKER – Live in concert
Zaposlouchejte se a zažijte tento film jako nikdy předtím!

JOKER, film, který získal dva Oscary – za nejlepší herecký výkon a za nejlepší hudbu – nyní můžete vidět v doprovodu živého orchestru.

28. července 2022 bude v zahradách Arcibiskupského zámku Kroměříž promítán přelomový a cenami ověnčený film Todda Phillipse, Joker, za doprovodu živého orchestru, který zahraje oceněnou partituru skladatelky Hildur Guðnadóttir.
Jedna z nejuznávanějších mladých skladatelek své generace a vůbec první sólová vítězka cen BAFTA a Zlatý glóbus za nejlepší původní hudbu, Hildur Guðnadóttir, je známá také jako držitelka ceny Grammy za hudbu k slavné minisérii Černobyl od HBO.

„Jsem nadšená, že mohu vidět a slyšet Jokera v kině s živým orchestrem. Když jsme nahrávali hudbu, orchestr vnesl do vystoupení takovou hloubku, že jsme všichni během nahrávání doslova tajili dech,“ říká Hildur Guðnadóttir.

„Myslím, že je to skvělý způsob, jak mohou diváci zažít strašidelnou a pohlcující hudbu Hildur Guðnadóttir a zároveň být svědkem toho, jak se Joaquin Phoenix v roli Arthura propadl do šílenství,“ dodává Todd Phillips, režisér filmu.

JOKER – live in concert
28.7.2022 od 20:00
Arcibiskupský zámek a zahrady Kroměříž
V původním znění s titulky
Předprodej vstupenek v síti Ticketportal

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: JOKER-live in concert, 28.7.2022, KROMĚŘÍŽ

ZRUŠENO:

Akce JOKER – live in concert se dne 28.7.2022 od 20:00 v Kroměříži neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top