JOE SATRIANI

JOE SATRIANI

Datum: 7. dubna 2023
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

pátek
7
dub. 2023
20:00
JOE SATRIANI
PŘESUN Z 12.5.2022, NOVĚ 7.4.2023 OD 20:00

Informace o akci

JOE SATRIANI PŘESOUVÁ SVÉ EVROPSKÉ TURNÉ NA ROK 2023 

Světoznámý kytarový virtuóz, JoeSatriani, musel učinit velmi těžké rozhodnutí a přesunul již podruhé svoje evropské turné a to na rok 2023. Původně naplánované turné na rok 2020 bylo přesunuto na letošní ro 2022, avšak s ohledem na současná Covidomezení a karantény, které ještě nejsou standardizovány na celém světě, bylo rozhodnuto, že nejlepší cestou je znovu turné přeplánovat. Nové termíny turné se nyní přesunou na rok 2023.

Nově přesunuté turné začne 1. dubna 2023 v Oslu a skončí 4. čevna ve francouzském Bordeaux. Koncert v Praze se přesouvá na 7. dubna 2023.

Satrianiprávědokončujesvojenovéalbum,  The Elephants of Mars, kterévyjdejiž 8. dubna 2022. Jehokapelabudevystupovatvesložení :bicínástroje -Kenny Aronoff (John Fogerty) baskytara -  Bryan Beller(Aristocrats) a klávesy - Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc) a samozřejmě Joe Satriani nakytaru. 

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín bez nutnosti výměny. V případě nehodícího se nového termínu je vstupenky možné vrátit do 31.3.2021.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JOE SATRIANI

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: JOE SATRIANI, 12.5.2022 (původně 6/5/20,15/5/21), PRAHA

ZMĚNA:

Vzhledem k současné situaci se koncert kytaristy JOE SATRIANI  v plánovaném termínu 12.5.2022 (původně 6/5/20,15/5/21) od 20:00 hodin a v místě Kongresové centrum, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 7.4.2023 . Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele akce:

Světoznámý kytarový virtuóz, Joe Satriani, musel učinit velmi těžké rozhodnutí a přesunul již podruhé svoje evropské turné a to na rok 2023. Původně naplánované turné na rok 2020 bylo přesunuto na letošní ro 2022, avšak s ohledem na současná Covid omezení a karantény, které ještě nejsou standardizovány na celém světě, bylo rozhodnuto, že nejlepší cestou je znovu turné přeplánovat. Nové termíny turné se nyní přesunou na rok 2023.

Nově přesunuté turné začne 1. dubna 2023 v Oslu a skončí 4. čevna ve francouzském Bordeaux. Koncert v Praze se přesouvá na 7. dubna 2023.

Satriani právě dokončuje svoje nové album,  The Elephants of Mars, které vyjde již 8. dubna 2022. Jeho kapela bude vystupovat ve složení : bicí nástroje - Kenny Aronoff (John Fogerty) baskytara -  Bryan Beller (Aristocrats) a klávesy - Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc) a samozřejmě  Joe Satriani na kytaru. 

 

 

Komu náhradní termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 31.3.2022.  

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 

 

 

 

 

 


Top