Detail info
Close

JASON DERULO

JASON DERULO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Mimořádná možnost zakoupit fantastické VIP balíčky

Jason Derulo konečně v České republice! Vystoupí v pražské O2 areně u příležitosti 20. výročí od otevření tohoto unikátního prostoru.

Speciální hosté Afro B & Sincere Show.

Derulo je pokrokový, žánrově vyhraněný a nesmírně kreativní, a tak se zařadil mezi nejdynamičtější osobnosti světového popu. Od doby, kdy prorazil se svým singlem "Whatcha Say", který získal 5x platinový certifikát RIAA, prodal tento oceňovaný zpěvák a skladatel, jehož čisté jmění přesahuje 100 milionů dolarů, více než 250 milionů singlů po celém světě a dosáhl 15 platinových singlů včetně "Wiggle", "Talk Dirty", "Want to Want Me", "Trumpets", "It Girl", "In My Head", "Ridin' Solo", "Don't Wanna Go Home", "Marry Me", " The Other Side", "Get Ugly", "Swalla", "Savage Love" a "Take You Dancing".
Od začátku své sólové nahrávací kariéry v roce 2009 získal více než 18,2 miliardy streamů po celém světě a na sociálních sítích si vybudoval nezastavitelný počet více než 117 milionů sledujících na všech platformách.

Derulo je skutečně mnohostranný tvůrce, prosadil se také jako herec a podnikatel. Investoval do podniků jako Catch L.A. a Rumble Boxing. Stal se spolumajitelem vodky Bedlam, spustil podcast zaměřený na inovace. Společně s Najafi Group a BodyBuilding.com vyvinul řadu doplňků stravy a fitness produktů.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top