Detail info
Close

IRON MAIDEN

IRON MAIDEN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LINE-UP:
DOORS: 16:00
LORD OF THE LOST: 17:40
AIRBOURNE: 18:40
IRON MAIDEN: 20:00

Pokud se rozhodnete pro Klubové sedadlo, buďte si jisti, že na celou show budete mít zajištěn exkluzivní výhled, který jenom umocní váš hudební zážitek.

U varianty Gól Klub se můžete těšit na prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.

U varianty Internacionál se můžete těšit na polstrovaná sedadla se skvělým výhledem. Nachází se v řadách 1-7 centrální části hlavní tribuny.

S lítostí oznamujeme, že koncert IRON MAIDEN LEGACY OF THE BEAST TOUR v červnu tohoto roku, se přesouvají kvůli probíhajícím celosvětovým restrikcím vůči COVID-19 v cestování a pořádaní živých vystoupení. Evropské turné se odehraje v létě roku 2022. Přesun Legacy Of The Beast přináší ale i dobré zprávy, a to že původně zrušené koncerty v roce 2020 a 2021 se odehrají v rámci tohoto turné. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Manažer Rod Smallwood: „Pochopitelně je kapela velmi zklamaná z dalšího léta, kdy není možné hrát naživo. O to více, když tento rok měla být speciální Legacy show. Kapela všem přeje to nejlepší, a věří že fanoušci to tak cítí stejně. Jak všichni víme, není zde reálná možnost alternativy, a proto se o to více budeme snažit připravit nezapomenutelnou a spektakulární show, to vám slibujeme! Brzy nashledanou a zůstaňte opatrní.”

BESTIE SE VRACÍ DO EVROPY!SPECIAL GUESTS: AIRBORNE, LORD OF THE LOST

V rámci turné, které bylo zahájeno v roce 2019, skupina zavítala do 39 zemí po celém světě, její koncerty navštívily téměř dva miliony fanoušků a na legendárním festivalu Rock In Rio v Brazílii hrála téměř pro 100 000 lidí.

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson říká: „Doposud jsme se měli na turné Legacy fantasticky a reakce na jevištní show a na všechny šílené rekvizity (včetně Eddieho!), které jsme představili, byly všude fenomenální. Celá skupina si užila spoustu zábavy a jsme opravdu nadšeni, že se vracíme do Evropy, kde oslovíme ještě více našich fanoušků.”

Speciálními hosty na tomto turné budou Airbourne https://airbournerock.com/ a Lord Of The Lost http://lordofthelost.de/


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top