Detail info
Close

International Students Ball / Mega Star RUKI VVERH

International Students Ball / Mega Star RUKI VVERH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mezinárodní Studentský ples
je největší a nejprestižnější ples mezi studenty a univerzitami v Praze, který se pořádá už po páté za sebou. Ples je pro 1300 návštěvníků a 300 VIP hostů.
Hlavním hostem večera bude "Ruki Vverh"!
Ano, čtete správně - naším speciálním hostem v tomto roce je sólo zpěvák legendární hudební skupiny "Ruki Vverh" Sergej Žukov!
Dále vystoupí
Orchestr Big Band Biskupská
Beatles Revival Band - velkolepá revival kapela, jedna z nejúspěšnějších evropských revival skupin
Vjacheslav Korsak - je obrovskou hvězdou a důležitým hostem plesu - sympaťák s úžasným hlasem. Jeviště je pro Slavu Korsaka jako stvořené, což dokázal při soutěží "Ukrajina má Talent" kde se probojoval až do finále, následně navázal šňůru a procestoval na svých koncertech celou Ameriku.

V den konání plesu se v Paláci Žofín od 10:00 do 15:30 uskuteční International Educational Fair - Mezinárodní Vzdělávací Veletrh. Studenti, kteří se zúčastní tohoto vzdělávacího veletrhu, budou mít jedinečnou možnost se sejít s představiteli světoznámých univerzit a jazykových škol a přímo od nich získat podrobné informace o studijních programech, stážích, speciálních nabídkách, grantech a nových možnostech studia v zahraničí.
POZOR! Z důvodu omezené kapacity, je vedle zakoupení vstupenky třeba účast na Vzdělávacím Veletrhu bezplatně registrovat na tomto odkazu http://megaakce.com/workshop-reg.php%20
Po registraci dostanete potvrzení na e-mail, které si prosím vytiskněte, to bude potvrzení o Vaši účasti na Vzdělávacím veletrhu.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal
anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: slevy NE / bezbariérový přístup NE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top