Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Holešovská REGATA 2022

Holešovská REGATA 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DESÁTÁ HOLEŠOVSKÁ REGATA VYPLUJE KONEČNĚ V ROCE 2022

Desátý ročník rodinného festivalu HOLEŠOVSKÁ REGATA se uskuteční po dvakrát odložené realizaci z let ´20 a ´21 v červnu 2022.
Nové datum festivalu je 17. - 18. června 2022, opět v krásném prostředí zámeckých zahrad Zámku Holešov. Vstupenky zakoupené dříve v předprodejích zůstávají v platnosti na toto nové datum.

Pořadatelé udělali vše pro to, aby “závazek“ vůči majitelům již zakoupených vstupenek ve formě avízovaných jmen hlavních hvězd dodrželi.

V pátek 17. 6. tak nabídne kapely Čechomor, Support Lesbiens a finále páteční noci obstará světový tribute band QUEENIE včetně scénografie a světelné show á la Queen.

I sobota 18.6. z velké části splňuje původní program, kromě jediného interpreta, kterého pořadatelé nahradili novým – aktuálně Zlatým Slavíkem mezi kapelami – skupinou MIRAI. Přibylo také vystoupení zpěvačky Kateřiny Marie Tiché s kapelou Bandjeez. Ostatní sobotní program zůstává nezměněný: No Name, Mňága a Žďorp, Vesna i finišman sobotního večera Vojtěch Dyk s kapelou B-Side Band! Platí i oblíbený tradiční doprovodný program s přehlídkou netradičních plavidel, soutěží v přejezdu lávky, velkým ohňostrojem a mnoha dalšími atrakcemi pro děti i dospělé.

TĚŠÍME SE SE VŠEMI NA VIDĚNOU V ČERVNU V HOLEŠOVĚ! vzkazují pořadatelé Holešovské Regaty.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top