Detail info
Close

HUDBA NA ZÁMKU: Hana Cupáková, Helena Fialová

HUDBA NA ZÁMKU: Hana Cupáková, Helena Fialová

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

HUDBA NA ZÁMKU: Hana Cupáková, Helena Fialová
Hana Cupáková viola, soprán
Helena Fialová klavír
Na dalším z koncertů dnes už tradičního cyklu Hudba na zámku pořádaném blanenským kulturním střediskem v dramaturgii Evy Kalové se mají možnost posluchači setkat se sopranistkou a violistkou v jedné osobě Hanou Cupákovou, která šíři svého repertoáru představí za klavírního doprovodu Heleny Fialové. Program večera hudebnice sestavily z děl barokních a romantických mistrů naší i světové provenience.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
nečíslovaná sedadla / sleva pro seniory ve věku 65 let a více (cena po slevě 80 Kč, žádejte na prodejních místech ticketportal.cz nebo zvolte online v nákupním košíku) / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top