HARLEM GLOBETROTTERS 90 YEARS

HARLEM GLOBETROTTERS 90 YEARS

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Harlem Globetrotters, americký exhibiční basketbalový tým, založil v roce 1926 v Chicagu manažerAbe Saperstein a o dva roky později ho pojmenoval po vyhlášené černošské čtvrti Harlem v New Yorku.
Harlem Globetrotters je tým úžasných míčových kouzelníků a určitě nejlepším souborem tohoto sportu na světě. Jejich souhra, efektní akce a spousta srandiček baví miliony diváků po celém světě už 90 let. Během těchto let se v jejich dresu vystřídalo mnoho hráčů, kteří se prosadili i v NBA. Spousta smečovaných košů, alley-oop, exhibičních nahrávek, fint s míčem a dokonalého pohybu včetně vysokých výskoků, to je to, co diváci na basketbalu milují a chtějí vidět. Až už jde o exhibiční střely, smeče na trampolíně nebo soutěž v točení míčem na prstě.
Klub má svého maskota, který se jmenuje Globbie, a také hymnu Sweet Georgia Blu. Jsou charakterističtí červeno-bílými šortkami a modrými dresy s přezdívakmi hráčů na zádech.
Harlem Globetrotters slaví letos 90 let a v rámci jubilea zavítají opět po delší době i do Evropy. V České republice se představili již několikrát, například v roce 1995 v Ostravě, kde před víc než 11 tisíci diváky porazili o 4 body výběr NBA s hvězdami jako Manu Ginobili, Desmond Mason, Wally Scerbiak, Kobe Bryant, Jermaine O'Neal nebo Ben Wallace.
Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou. 

Vozíčkář / ZTP/P info

VIP vstupenka zahrnuje parkování, VIP vstup bez čekání, upomínkové předměty partnerů akce a drobné nealko občerstvení. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEJEDNÁ O MAGIC PASS, který je uveden na stránkách Harlem Globetrotters, kde toto je pouze pro území USA!!!! 

 

 

Na mapě

Top