Grand Prix České republiky 2019

Grand Prix České republiky 2019

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

GOLD - platná na všechny přírodní tribuny B,C,D,E,F,G. Vstup všemi branami.
SILVER – platná na tribuny B, D, E, G. Vstup pouze branami B, D, G a u tubíku.
JUNIOR - je určena dětem narozeným v letech 2005-2012. Platnost jako GOLD.
SENIOR - je určena návštěvníkům narozeným do roku 1952 včetně. Platnost jako GOLD.

T2, T3, T5 – platí na sedadlové tribuny umístěné na cílové rovince Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výhledem do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Tribuna T3 je jediná krytá tribuna Masarykova okruhu. Nabízí výhled na start a cíl závodů, na stupně vítězů a na velkoplošnou obrazovku. Tribuna T5 se nachází na cílové rovince mezi tribunami T2 a T3. Nabízí výhled na start a cíl závodů, velkoplošnou obrazovku a stupně vítězů.

T1, T4, T6 – platí na sedadlové tribuny umístěné v oblasti tzv. stadionu. Tribuny T1, T4 a T6 se nacházejí v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C, přičemž T6 je orientována na nájezd na stadion a T4 na výjezd ze stadionu. Ze všech tribun je výborný výhled na atraktivní úseky tratě a na velkoplošné obrazovky.

T4 PLUS –zahrnuje sedadlo na tribuně a občerstvení v přilehlém stanu.

Držitelé sedadlových vstupenek mohou procházet podchody pod závodní dráhou a mají v příslušných dnech volný přístup na všechny přírodní tribuny!

T2 PREMIUM a T2 PREMIUM JUNIOR - jsou vhodnou variantou pro aktivního návštěvníka. Nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením (so a ne) umístěného vedle tribuny T2, parkovací kartu, návštěvu Paddocku, pohled z tribuny T2 a přístup na přírodní tribuny.

T2 PREMIUM JUNIOR je určena dětem narozeným v letech 2005-2012.

Na mapě

Top