Detail info
Close

Gentleman - Another Intensity Tour

Gentleman - Another Intensity Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Gentleman je zpěvákem, který propojil v Německu i okolních státech scény reggae, dancehallu a hiphopu. I jeho pražský koncert na jaře 2006 byl takřka vyprodaný, proto jsme se rozhodli, že v rámci jeho turné k novému albu ANOTHER INTENSITY, uspořádáme tento koncert ve velkém stylu - Velkém sále pražské Lucerny! O tom, že v tomto secesním prostoru bude někdy reggae akce, se nám do nedávna ani nesnilo. Těšíme, že si to užijete společně s námi, už jen ta kombinace slibuje parádní atmosféru, zvuk a nezapomenutelnou atmosféru.
Album ANOTHER INTENSITY vychází i v ČR! Gentleman a jeho kapela Far East Band vyráží na velké evropské turné v rámci vydání jejich čtvrté desky ANOTHER INTENSITY, která vyšla 24. Srpna. Díky Sony Music / BMG je k dostání i na pultech obchodů v ČR. Album vzniklo napůl na Jamajce a v Evropě a už teď se těší mnoha pozitivním ohlasům napříč. Najdete na něm mj. vzácné hosty, jako jsouDiana King, Sizzla, Alborosie nebo Daddy Rings & Jack Radics. Aktuální singl a videoklip už jsou v rotaci domácích médií.
Martin Jondo a Polemic jako exkluzivní support! S velkým potěšením bychom vás zároveň rádi informovali, že v Lucerně budou hned dvě předkapely: Společně s Gentlemanem dorazí mladý berlínský objev Martin Jondo, jehož album ECHO & SMOKE bylo vyhlášeno čtenáři časopisu Riddim jako nejlepší německá deska roku 2006! A aby toho nebylo málo, ze Slovenska přijedou i Polemic, kteří v rámci tohoto večera odehrají svůj poslední letošní koncert v Praze a vrátí se až na jaře příštího roku.

Akci pro vás připravují Beat Promotion, Lucerna Music Bar a JahMusic a je součástí warm-upu na druhý ročník reggae festivalu RealBeat. Děkujeme za pozornost a mediální podporu.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top