Detail info
Close

Galavečer na Draka 2024

Galavečer na Draka 2024

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Již šestý ročník Galavečera na Draka proběhne v sobotu 9. 3. 2024 v krásných prostorách Obecního domu v Praze. V rámci hlavního programu vystoupí kapela MIG 21, umělecká skupina Pyroterra a další hudební a umělečtí hosté. Těšit se můžete na tradičně bohatý hudební a doprovodný program, tombolu nebo aukci uměleckých předmětů. Moderuje Karel Kašák a Lucie Ptáčková.

 

Jak akce vypadala na minulém ročníku se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=ME_ByrqeA5Y.

 

Vstupte s námi do Dračího světa, který pro Vás na tento ročník chytáme jako jednu z mnoha novinek. Tajemný svět, který nechá pracovat Vaši fantazii. Protože Galavečer není jen běžná událost, ale vyvrcholení celého našeho příběhu!

 

Galavečer na Draka je akce, která podporuje pacienty s nemocí SMA (Spinální muskulární atrofie). Vznikla v roce 2018 s cílem představit konkrétní příběhy pacientů s touto nemocí a dát jim možnost zapojit se do běžného života – formou kulturní společenské události, která je především o nich samotných. Projekt Galavečera chce především vzdělávat, učit, bavit a mimo jiné taky bořit bariéry, které jsou často s těmito vzácnými onemocněními spojené. Více informací na http://www.galavecernadraka.cz.

 

Akci pořádá organizace SPOLU NA DRAKA, která vznikla na podporu malého Zdeňka Rejzka. Dnes se soustředí na pomoc všem pacientům s nemocí SMA a dalšími vzácnými onemocněními. Akce má od roku 2020 záštitu primátora hlavního města Prahy.

 

*** VIP vstupenka obsahuje ***

  • Soukromý VIP bar a catering bez front a čekání
  • Servis ve formě obsluhy u stolu
  • Neomezenou konzumaci piva, vína a nealko nápojů

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P sleva 50% z platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma

pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn

rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top