G.F. Händel - SAUL

G.F. Händel - SAUL

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PLACHETKA KRÁLEM SAULEM V HOLEŠOVĚ – KULTURNÍ UDÁLOST SEZÓNY V REGIONU
Vrcholné operní nebo oratorní produkce s mezinárodním obsazením bývají téměř vždy výsadou operních domů v metropolích. Czech Ensemble Baroque s dirigentem Romanem Válkem opět ve svém koncertním cyklu Bacha na Mozarta! bourá vžité konvence. Nejen, že ve vlastní produkci uskuteční legendární oratorium Saul se sólistou Metropolitní opery Adamem Plachetkou v hlavní roli, ale přináší tento exkluzivní hudební zážitek také do Holešova.
Slavné oratorium Georga Friedricha Händela Saul zaznělo poprvé v Královském divadle v Londýně v roce 1739. V hlavní roli krále Saula představí Czech Ensemble Baroque sólistu Metropolitní opery New York Adama Plachetku, špičkového tenoristu Krystiana Adama nebo polského kontratenoristu Piotra Olecha. Vedle těchto hvězd operního nebe však na pódiu stanou také mladí a perspektivní domácí umělci. Domácí v přesném smyslu slova, neboť v roli Michal na sebe výrazně upozornila sopranistka Kristýna Vylíčilová pocházející z Bystřice pod Hostýnem a v roli velekněze zazářil Tadeáš Hoza.

Slevy:
Sleva 390,-
Sleva 290,-
- pro sektory B + C -  sleva se vztahuje na děti do 12 let, studenty (po předložení průkazu ISIC při vstupu na koncert), důchodce a držitele průkazů ZTP a ZTP/P (průvodce zdarma)

EXTERIÉROVÝ VOUCHER pro SEKTOR C je platný pouze, pokud z důvodu nevhodného počasí nebude koncert přesunut do vnitřích prostor, jejichž kapacita je omezená. V takovém případě budou vráceny peníze držitelům těchto vstupenek (voucherů).
Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Na mapě

Top