Filmový večer - John Williams

Filmový večer - John Williams

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Filmový večer - John Williams
Koncert k 90. narozeninám Johna Williamse
Legendární hudbu z filmů jako jsou Harry Potter, Star Wars nebo Superman spojuje jedno jméno - John Williams. Složil strhující hudbu k mnoha filmům, za kterou získal několik Oscarů. V roce 2022 John Williams, považující se za jednoho z nejúspěšnějších žijících skladatelů na světě, oslaví své 90. narozeniny.
Významné životní jubileum oslavíme na 31. ročníku koncertem na Williamsovu počest. V podání Severočeské filharmonie Teplice pod vedením dirigenta Jana Kučery budou Pivovarskou zahradou znít ta největší díla krále hollywoodské filmové hudby za doprovodu video ukázek ze samotných filmů.

Severočeská filharmonie Teplice, dirigent Jan Kučera

Program
Star Wars / Hook / Schindler’s List / A.I. - Artificial Intelligence / Harry Potter and the Philosopher’s Stone / Jurassic Park / Superman / Jaws / Memoirs of a Geisha / Seven Years In Tibet / E.T. the Extra-Terrestrial / Indiana Jones - Raiders of the lost Ark
Délka koncertu 120 minut s přestávkou

Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 4
Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 5
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 50% VĚK / AGE < 16 │ 20% STUDENT < 27 (kat. 4 a výše) │ 20% SENIOR 65+ (kat. 4 a výše) │ 30% ZTP │ 50% ZTP/P-DISABLED
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
50% Občan ČK │ 20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top