Detail info
Close

Festival MUNI 100 / Vojtěch Dyk & B-Side Band

Festival MUNI 100 / Vojtěch Dyk & B-Side Band

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Masarykova univerzita slaví své sté výročí založení festivalem plným hudby, zábavy a vyhlášené brněnské gastronomie. Na jednom místě a v jeden den se představí nejen aktivity celé univerzity, ale také hudba, divadlo, film, dobré jídlo a pití a program pro děti. Vrcholem večera bude koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu se závěrečným ohňostrojem Ignis Brunensis. Program na několika scénách dále nabídne zábavu s kapelou Ukulele Orchestra jako Brno hrající světové hity v netradičním pojetí nebo folklorní vystoupení Vojenského uměleckého souboru Ondráš. Festivalem bude provázet oblíbený moderátor Ondřej Sokol. 

Kompletní přehled programu na: www.muni100.cz

Informace o vstupném 

-          děti do 150 cm vstup zdarma

-          zlevněné vstupné ve výši 150 Kč pro žáky ZŠ, SŠ, ZTP a ZTP/P lze nastavit v nákupním košíku (průvodce držitele průkazu ZTP/P zdarma)

-          základní předprodej probíhá do 5. 6. 2019 ve výši 250 Kč, do 14. 6. ve výši 300 Kč, prodej vstupenek na místě za 350 Kč

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top