Detail info
Close

Festival Bambule

Festival Bambule

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

3. ročník rodinného Festivalu Bambule zamíří do areálu Galerie Butovice

Praha, 14. 3. 2024 – Hračkářství Bambule zve na 3. ročník rodinného Festivalu Bambule, který se bude konat již 25. května v areálu Galerie Butovice – Butky Park. Pro rodiny s dětmi zde bude připraven bohatý program plný skvělé hudby, her a zábavy. Chybět nebude ani výborné jídlo a pití a řada doplňkových aktivit, takže na své si přijdou jak děti, tak dospělí.

 

V rámci pestrého hudebního programu se na pódiu vystřídají oblíbené dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i jejich rodiče. Na letošním ročníku Festivalu Bambule poprvé vystoupí skupina Áňa, Pó a pes a Baba Jaga se svou dětskou diskotékou. Vystoupí i stálice předchozích ročníků, jako je Kája a Bambuláček a všemi velmi oblíbená dětská hudební skupina Lollipopz. Návštěvníci si mohou i letos zakoupit speciální vstupenku Meet&Greet, díky níž získají možnost setkat se s hudebními hvězdami v rámci festivalových autogramiád.

Nově se na pódiu představí také oblíbený kouzelník Martin Kellman a návštěvníci se mohou těšit i na kuchařskou show známého šéfkuchaře Marka Raditsche. Navíc prvních, třicet nejrychlejších návštěvníků bude mít možnost připravený pokrm na místě ochutnat. Skvělé ohlasy z loňského ročníku zaručily návrat na pódium jedinečné Transformers show s animátory v kostýmech Transformerů v nadživotních velikostech.

 

Soutěže pro každého

Doprovodný program plný soutěží a atrakcí pro celou rodinu zajistí herní a kreativní zóny. Například v zóně LEGO®, kde na děti čeká plno kostiček LEGO® a nekonečně mnoho legrace. Novinkou je herní zóna pro malé i velké gamery, která vznikne pod hlavičkou agentury PLAYzone. Další jedinečný zábavný program na návštěvníky čeká také v partnerských zónách Raiffeisen stavební spořitelny, EFKO, Mattel nebo Nadačního fondu Kapka naděje. V průběhu celého dne bude možné potkat oblíbené maskoty LEGO® nebo medvídka Haribo. Novinkou letošního festivalu bude maskot postavičky z populárního animovaného seriálu SuperThings jménem Enigma, který bude návštěvníky lákat do speciální zóny SuperThings plné superhrdinů a superpadouchů. Mezi další novinky patří speciální zóny pro rodiče. Pro tatínky bude skvělým oddechovým místem herní zóna se stolním fotbálkem a air hokejem. Maminky si užijí relax v beauty zóně, kterou zajistí kosmetická společnost Oriflame.

 

Již tak bohatý program doplní malování na obličej, dětské tetování nebo zaplétání barevných copánků. Připravena bude tradiční Kouzelná cesta, na níž budou děti plnit rozmanité úkoly za které v cíli dostanou drobný dárek. Na hlavním pódiu bude v průběhu dne probíhat tombola o hodnotné ceny od hračkářství Bambule a partnerů. Skvělý zážitek pak umocní chutné občerstvení ve food zóně, kde si přijdou na své malí i velcí.

Vstupenky jsou k dostání v několika cenových kategoriích, včetně zvýhodněného Rodinného vstupného. Jejich předprodej probíhá v síti Ticketportal.

Festival probíhá za podpory hlavních partnerů hračkářství Bambule, společnosti LEGO® a OC Galerie Butovice – Butky Park. Mediálními partnery festivalu jsou HITRÁDIO City 93,7 FM a RÁDIO BLANÍK.

 

Datum konání: 25. 5. 2024

Místo konání: Galerie Butovice – Butky Park, Praha

Vstupné:

-          Základní vstupné dospělí 299 Kč

-          Základní vstupné dítě od 2 let 499 Kč

-          Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 1 399 Kč

-          ZTP a děti do 2 let zdarma

         Doplňková vstupenka - MEET&GREET - doprovod 18 + zdarma

Objednávky pro držitele průkazu ZTP a jejich doprovod
- dle pokynů pořadatele jsou slevy pro vozíčkáře s průkazem ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:
ZTP - vstupenka dle platného ceníku 
Doprovod (osoba starší 18 let) - vstupenka ZDARMA
Objednávky zasílejte e-mailem na adresu  rezervace@ticketportal.cz.
Do e-mailové objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP. 

Jiné slevy pro ZTP nejsou poskytovány

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top