Detail info
Close

EVA BUREŠOVÁ

EVA BUREŠOVÁ

Datum: 1. března 2025
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

sobota
1
bře. 2025
20:00
EVA BUREŠOVÁ
PŮVODNĚ 05.10. 2024, NOVĚ 01.03. 2025, DOORS 18:00 / START 20:00

Informace o akci

Eva Burešová

Vážení fanoušci Evy Burešové, vzhledem k jejímu velkému vytížení a pracovním povinnostem se zpěvačka rozhodla svůj koncert v pražském Foru Karlín posunout z původního data 5. října na nový termín 1. března 2025. Zásadním je pro tento koncert dokončení jejího nového alba MERAKI, které chce vám fanouškům představit co nejdříve.

Oznámení velkého sólového koncertu zpěvačky Evy Burešové avizuje současně přípravy jejího nového alba. Na něm se spojila s producentem Jiřím Burianem. Deska dostala název MERAKI (slovo řeckého původu, které znamená tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše) a vyjít má v červnu 2024. Prvním singlem z něj je anglicky zpívaná skladba Walking Disaster. Tklivá a silná píseň, která naplno ukazuje kvality Evy Burešové jako zpěvačky. Skladbu doprovází umělecky pojatý videoklip plný metafor a proměn, který natočila režisérka Darina Burianová. V rámci koncertu ve Foru Karlín představí Eva Burešová živě všechny skladby nového alba a vzpomene i na nejzásadnější singly z její předchozí tvorby.

Vstupenky pro ZTP/P + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top