ERIC PRYDZ // THE EUROPEAN SUMMER TOUR

ERIC PRYDZ // THE EUROPEAN SUMMER TOUR

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hvězda největšího formátu, švédský DJ a producent Eric Prydz, vystoupí v Čechách. Festival, který nejenže ponese Prydzovo jméno coby hlavního účinkujícího umělce,  ale slavný hudebník se na něm bude aktivně podílet také jako dramaturg.

Autor skladby „Pjanoo“, jednoho z nejúspěšnějších hitů elektronické taneční scény, vyráží letos z domovské Ameriky do Evropy pouze na necelé dva měsíce, aby zde odehrál vystoupení na festivalech jako Tomorrowland, Exit Festival a Creamfields UK a na vyhlášené Ibize. „Eric Prydz si akce pečlivě vybírá, proto jsme nadšení, že do svého kalendáře zařadil i Čechy. Tím spíš, že u nás hrál naposled před čtyřmi lety a podle slov jeho managementu se tu zase několik dalších let neukáže,“ říká promotér Petr Dzingel, který Prydze do Čech přiváží. 

Vzácný host přistupuje ke své show v Čechách pečlivě. To znamená, že nejenže odehraje svůj vytříbený, minimálně dvouhodinový set, ale stal se také patronem celé akce. „Zaštiťuje dramaturgii festivalu – konzultujeme spolu kompletní line up, ať už jeho žánrové zaměření, tak výběr konkrétních DJů. Do Čech s sebou Prydz přiveze vlastní technickou crew, která se postará o vizuální stránku večera,“ dodává Petr Dzingel.          

Pro místo konání byla vybrána Incheba Arena, v Praze, která dá vyniknout vizuální, ale i hudební stránce celé show. Organizátoři se k této možnosti přiklonili i s ohledeme na nepředvídatelné počasí, jež by spolu s děštěm mohlo ovlivnit celou akci a komfort návštěvníků. Hala tak zajistí bezpečný prostor a to i v případě vysokých teplot, díky použití kryogenní techniky, která zajistí v případě vysokých teplot ochlazení uvnitř haly.


http://dcpromo.cz/ericprydzpraha/
https://www.facebook.com/ericprydzfestival

Galerie

picture ERIC PRYDZ // THE EUROPEAN SUMMER TOUR

Na mapě

Top