Detail info
Close

ELUVEITIE, AMORPHIS

ELUVEITIE, AMORPHIS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AMORPHIS a ELUVEITIE spojují své síly a vyráží na Co-Headline Tour 2022! Letos v prosinci se zastaví i u nás, ve ZLÍNĚ!

ELUVEITIE, AMORPHIS, Dark Tranquillity, Nailed To Obscurity – ZLÍN, hala Datart – 11.12.2022!

Dozrál čas k jednomu velkému a silnému spojenectví. Spojenectví v metalu! Ještě na konci tohoto roku se na společnou cestu po Evropě vydají dvě skvělé a u nás velmi oblíbené kapely. ELUVEITIE a AMORPHIS. Na svém plánovaném Co-Headline European Tour se zastaví i u nás! 11. prosince 2022 ve ZLÍNĚ, hale Datart. A aby té muziky nebylo ještě náhodou málo, k turné byli přizvány ještě další dvě známé bandy – DARK TRANQUILLITY a NAILED TO OBSCURITY…

ELUVEITIE jsou světovým folk-metalovým fenoménem, který kvete už 20 let. Počínaje legendárním debutovým albem „Spirit“ (2006) a vynikajícím „Slania“ (2008), až po jejich poslední mistrovské dílo „Ategnatos“ (2019), si skupina vyvinula převratný recept na úspěch. Co nejvíce vzdáleni od klišé a hloupých historek o dávných bitvách, vyvinuli styl, který v sobě míchá to nejlepší z folk metalu a melodického death-metalu. Jejich velká úcta k historii (kterou upřímně prožívají), smíchaná s fantastickým psaním písní a jejich hudební virtuozita vytváří celek, který se s čistým svědomím dá nazvat geniálním. Jejich zatím nejnovější singl „Aidus“ je navíc posouvá ještě o něco dál, do drsnějších pohanských poloh…

„V poslední době se to v tomhle světě úplně nezlehčilo,“ komentuje frontman ELUVEITIE Chrigel Glanzmann. „Nicméně stále existují příjemné a radostné zprávy. Nemůžeme se dočkat, až konečně po více než dvou opravdu podivných letech začneme znovu cestovat po světě. Přijde mi to skoro neskutečné! Jako by to nestačilo, jsme nadšeni, že můžeme oznámit sestavu tohoto turné, které bude rozhodně jedno z nejlepších turné v celé naší kariéře. Být na cestách společně s drahými přáteli a některými našimi osobními nejoblíbenějšími kapelami, to je opravdu víc, než jsem čekal! Už se nemůžeme dočkat, až vás všechny zase uvidíme!"

Již více než třicet let tesají finští dark metalisté AMORPHIS svými agresivními, ale i melancholickými a někdy dokonce uklidňujícími melodiemi své jméno do srdcí vás, fanoušků. Jejich nejnovější počin „Halo“, se opět dostal do finských albových hitparád na #1 a německých na #3, což jen podtrhuje jejich průkopnický status jedné z nejoriginálnějších a nejvděčnějších kapel, které kdy vzešly ze země tisíce jezer. I po 14 albech a nesčetným množstvím světových turné z AMORPHIS stále pryští hudební fontána mládí, která se neustále obnovuje a ukazuje v různých odlescích svou unikátní a osobitou mystiku.

Kytarista AMORPHIS Tomi Koivusaari říká: „Ahoj! Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naše společné evropské turné s mocnými Eluveitie. Nemůžeme se dočkat až vám naši novou desku „Halo“ a samozřejmě i průřez celou naší hudební historií zahrajeme naživo! Nenechte si to ujít, čekají vás mnohá, nečekaná a jistě i příjemná…”

Švédští melodic-death metaloví DARK TRANQULLITY vám přivezou svůj neodolatelný a nezaměnitelný severský šarm se svou aktuální deskou „Moment“ (2020) a unikátní a neokoukaní NAILED TO OBSCURITY nasadí celému večeru status jedinečného melodic-death metalovéího večera, který si v žádném případě nesmíte nechat ujít!

Prodej vstupenek startuje právě teď!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top