Detail info
Close

DUB FX / AU – INFINITE REFLECTION TOUR 2023

DUB FX / AU – INFINITE REFLECTION TOUR 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

D Smack U Promotion & Red Triangle uvádějí
Dub FX / AU
special guests: Cade & Mr Woodnote
Infinite Reflection Tour
!! POZOR - ZMĚNA ZAČÁTKU A MÍSTA !!
7. 10. 2023, doors 18:30 start 19:45
Lucerna Music Bar, Praha

DUB FX PŘIVEZE V ŘÍJNU DO PRAHY NOVÉ ALBUM INFINITE REFLECTION

Australský hudebník, pouliční umělec a aktivista Dub FX vystoupí v sobotu 7. října 2023 ve Velkém sále pražské Lucerny. Koncert se uskuteční v rámci rozsáhlého turné na podporu dlouho očekávaného alba Infinite Reflection, které vychází v září. Jako speciální hosté s Dub FX vystoupí jeho parťáci Cade a saxofonista Mr Woodnote.

Díky své jedinečné kombinaci živého loopingu, beatboxu a prvotřídní produkci si Dub FX získal celosvětové uznání za to, že svými osobitými a silnými texty propaguje pozitivitu a jednotu. Jeho nadcházející album Infinite Reflection plné nadupaných zvuků a beatů vyjde v srpnu 2023.
"Festivaly jsou skvělý, ale krátký... Na sólo koncertech můžu natáhnout setlist a vzít lidi na opravdovou cestu! Nemůžu se dočkat," řekl k podzimnímu turné Benjamin Standford aka Dub FX. V rámci evropského turné vystoupí na těch nejznámějších místech po celé Evropě včetně pražské Lucerny. Návštěvníci se mohou těšit na energické a strhující živé vystoupení plné nových skladeb i osvědčených hitovek.

https://dubfx.com/
https://www.facebook.com/dubfx
https://www.instagram.com/dubfx11/ 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DUB FX / AU – INFINITE REFLECTION TOUR 2023
picture DUB FX / AU – INFINITE REFLECTION TOUR 2023
Top