DEATHSTARS

DEATHSTARS

Datum: 28. března 2023
Místo:

Vstupenky

úterý
28
bře. 2023
20:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
DEATHSTARS
PŘESUNUTO, NOVĚ 28.3.2023 OD 20:00
MeetFactory

Praha

Informace o akci

Evropské turné švédských death-glam-metalových DEATHSTARS - ZRUŠENO!

Švédský industriální kult DEATHSTARS s velkou lítostí oznamuje, že musí zrušit svá evropská data, která byla naplánována na leden/březen 2023. 28. března měli vystoupit v PRAZE, MeetFactory. Bohužel se tedy i tato dlouho očekávaná show RUŠÍ!

Všechny zakoupené vstupenky můžete ode dneška vracet v místě jejich zakoupení, nejpozději však do konce roku 2022!

Vyjádření kapely: "Kvůli rozporuplným harmonogramům jsme nuceni zrušit evropská turné v lednu až březnu 2023. Důvodem je opožděné vydání alba, způsobené už dřívějším zpožděním v produkci alba. Turné bylo původně rezervováno na rok 2020, ale kvůli pandemii bylo znovu odloženo. Nyní se konečně blížíme k začátku naší nové kapitoly, ale to staré bohužel úplně nesedí s novým. Hluboce se omlouváme za nepříjemnosti, které tímto způsobujeme. Všechny vstupenky budou vráceny.

Vrátíme se na evropský kontinent, jakmile vydáme nové album a budeme vám moci představit tu úplně nejlepší show DEATHSTARS. Chceme vám dát zkrátka to nejlepší a v tuto chvíli to není možné. Všichni jsme čekali tak dlouho a teď není čas na kompromisy. Zasloužíte si jen to nejlepší! Prosím mějte s námi strpení. Brzy se vrátíme s dalšími novinkami. Milujeme vás všechny!" – DEATHSTARS

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na některých z dalších koncertů Pragokoncertu, v plánu je jich opravdu požehnaně!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: DEATHSTARS, 28.3.2023, PRAHA

ZRUŠENO:

Koncert skupiny DEATHSTARS  se v plánovaném termínu 28.3.2023 (původně 28.9.2020/29.9.2021/22.4.2022) od 20:00 a v místě MeetFactory, Praha neuskuteční a je bez náhrady ZRUŠEN.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top