Christoph Irniger Pilgrim (CH)

JAZZ MEETS WORLD
Christoph Irniger Pilgrim (CH)

Datum: 15. února 2023
Místo: Jazz Club U Staré paní
Adresa: Michalská 9, Praha

Vstupenky

středa
15
ún. 2023
20:00
Christoph Irniger Pilgrim (CH)

Informace o akci

Christoph Irniger - tenorsaxofon / Stefan Aeby - piano / Dave Gisler - kytara / Raffaele Bossard - kontrabas / Michi Stulz - bicí

Koncert 16.2.2021 CHRISTOPH IRNIGER PILGRIM (Švýcarsko) se bohužel musí opět přesunout, nový termín 15.2.2023

Kvintet Pilgrim, curyšského tenorsaxofonisty Christopha Irnigera, se během let ukázal být jednou z nejzajímavějších sestav mladého evropského jazzu.Po velice úspěšném posledním energickém live albu Big Wheel prezentuje nyní kapela Pilgrim čtvrtou nahrávku, Crosswinds. Na tomto úžasně promyšleném, avšak elegantně otevřeném novém záznamu využívá kvintet dvojznačnosti. Některé skladby jsou volně improvizované, jiné hrané kompletně z not, většina je něco mezi, elastická a reflektuje svobodný život, ve kterém se informovaná rozhodnutí dělají spontánně. Doprovodný soundtrack osciluje mezi záhadnou přemítavostí a divokými erupcemi, ačkoliv kapela vytváří hustý, všestranný sound, který se dá těžko někam zařadit.
Pro Pilgrim nejsou noty nic jiného než nadpis, téma nenapsaného příběhu nebo dveře do dalšího prostoru pro free music. Bez ohledu na to, který z muzikantů se tématu věnuje, každý vypráví příběh jinak. To, co nemůže být vynuceno nebo předepsáno úmyslně kontrolovanou akcí, zanechá své stopy v podvědomí a může se znovu vynořit na povrch v různě vyzrálých kvalitách. Překvapivé rozhodující momenty v hudbě kapely Pilgrim napovídají, že toto není zbožné přání nebo fráze. Tento přístup zajišťuje, aby hra skupiny byla zaostřená a opravdovým happeningem.
Pět členů kapely vzniklé v roce 2010 pochází z různých koutů Švýcarska. Zároveň hrají s jinými kapelami po celém světě, a přes své krátké kariéry stihli si zahrát a hodně se naučit od jazzových velikánů jako Dave Douglas, Nasheet Waits, Dave Liebman a Joey Baron.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Christoph Irniger Pilgrim (CH) 23.02.2022 20:00 (původně 24.02.2021) Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncert Christoph Irniger Pilgrim (CH) přesouvá z náhradního termínu 23. 2. 2022 od 20:00 hodin (původně 24. 2. 2021)v místě Jazz Club U Staré paní, Michalská 9, Praha 1 na nový, náhradní termín: 16. 2. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 14. 4. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


ZMĚNA: Christoph Irniger Pilgrim (CH) 24.2.2021 20:00 Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncert Christoph Irniger Pilgrim (CH) přesouvá z plánovaného termínu 24. 2. 2021 od 20:00 hodin v místě Jazz Club U Staré paní, Michalská 9, Praha 1 na nový, náhradní termín: 23. 2. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 31. 3. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Doporučené

Top