Detail info
Close

Charitativní Final Four - Nadace KOŠE PROTI DROGÁM

Charitativní Final Four - Nadace KOŠE PROTI DROGÁM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nadace KOŠE PROTI DROGÁM přišla s nápadem, jak symbolicky uzavřít letošní sezonu a zároveň pomoci tam, kde je třeba. Za tímto účelem jsme oslovili čtyři nejlepší týmy základní části Renomia ženské basketbalové ligy, jmenovitě ZVVZ USK Praha, Sokol Hr. Králové, KP Brno a Žabiny Brno, abychom uspořádali Charitativní Final Four. To se uskuteční online od 24. do 26. dubna. Každé „utkání“ se bude skládat ze tří miniduelů, kterých se zúčastní nejen hráčky, ale i členové realizačních týmů. Celý výtěžek ze vstupného bude věnován projektu pomahamesestrickam.cz jako poděkování za jejich náročné pracovní nasazení v této nelehké době. Přispět sestřičkám tak může každý pouhým zakoupením vstupenky v síti Ticketportal.
Veškeré informace k události budou zveřejňovány na facebookových stránkách Charitativní Final Four. „Zápasy“ bude možné sledovat online na youtube kanále, který nese název události. Na obou platformách budeme představovat jak nominované členy jednotlivých týmů, tak i duely, ze kterých budou složeny jednotlivé hrací dny.

Rozpis zápasů :

  • 24.4.      17:00 – ZVVZ USK Praha – Žabiny Brno

                       17:30 – Sokol Hradec Králové – KP Brno

  • 25.4.      17:00 – Žabiny Brno – Sokol Hradec Králové

                       17:30 – KP Brno – ZVVZ USK Praha

  • 26.4.      17:00 – Žabiny Brno – KP Brno

                       17:30 – ZVVZ USK Praha – Sokol Hradec Králové

 

Vstupné :

Samostatné zápasy    100,- Kč

Team Passy              200,- Kč

Turnaj Pass               400,- Kč

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top