Detail info
Close

Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Už počtvrté míří do pražské O2 areny Český mejdan s Impulsem. Téměř pětihodinový koncert spojí na jednom pódiu 11 velkých jmen české a slovenské populární hudby.

Zlatá Slavice Lucie Bílá se na Český mejdan s Impulsem po roční pauze vrací, Hana Zagorová, Helena Vondráčková a Marek Ztracený budou mít premiéru. Svůj nezaměnitelný chraplák předvede publiku Dalibor Janda, který přivede dceru Jiřinu Annu. Hudební překvapení chystá Petr Kolář, sáhne do repertoáru velmi známého zpěváka.

Silné bude letos zastoupení hostů ze Slovenska. V roce, kdy oslavuje 40 let na hudební scéně, potvrdil svou účast Miroslav Žbirka. Potřetí to na pódiu rozsvítí košičtí No Name, zatímco Katarína Knechtová si mejdanovou atmosféru vyzkouší poprvé.

Chybět nebudou ani plzeňští Mandrage a skupina Slza, která představí i nový mejdanový hit „Hoď tam trsa“.

A pozor, i letos vystoupí velký orchestr: bude to Boom!Band Jiřího Dvořáka, který doprovází elitní české sólisty a Hudební skupina Petra Maláska, která nezaměnitelně patří k Lucii Bílé.

Český mejdan s Impulsem v minulých třech letech vyprodal pražskou O2 arenu, čtvrtý ročník slibuje znovu parádní hudební zážitek. Poslední vstupenky jsou v prodeji v ceně 640 - 2590,- Kč. Konec koncertu je očekáván kolem 23:15.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Český mejdan s Impulsem
picture Český mejdan s Impulsem
picture Český mejdan s Impulsem
picture Český mejdan s Impulsem
Top