Detail info
Close

COMIC-CON PRAGUE

COMIC-CON PRAGUE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn hodinu před začátkem akce

Největší český festival popkultury slaví výročí a oslavy budou veliké. Lister a Rimmer z Červeného trpaslíka, robot C3PO z Hvězdných válek, Terminátor, Bobby z Dallasu, profesor Kratiknot z Harryho Pottera, a spousta dalších hereček, herců, cosplayerů, spisovatelů a milovníků fantastiky se sejde v multifunkčním O2 universu.

Chris Barrie. Craig Charles. Anthony Daniels. Robert Patrick. Patrick Duffy. Warwick Davis. Tolik představitelů slavných filmových rolí na jednom místě, to se jen tak nevidí. Comic-Con si za pětiletou dobu své existence vybudoval obrovské povědomí, a to nejen ve fanouškovské komunitě.

Comic-Con je ale daleko více než jen setkání s hvězdami a přednášky o videohrách, komiksových a fantastických světech – hlavními hrdiny jsou návštěvníci, fandom, ti, kteří už dávno přerostli hranice subkultury a stali se jedním z hlavních proudů. Na Comic-Con už zdaleka nejezdí jen zarytí fanoušci, takže se vám může velmi jednoduše stát, že potkáte herce, kterého znáte z vašeho oblíbeného filmu, oživlou cosplay postavu z počítačové hry nebo komiksu, a vedle toho rodinu s dětmi – víte, kolik radosti udělá fotka například se Supermanem, trpaslíkem z Pána Prstenů nebo třeba čtyři metry vysokým Bowserem, hlavním padouchem ze Super Maria, postaveným ze statisíců kostiček LEGO? No a když vás z toho všeho bude už přecházet zrak, můžete si odpočinout v obří videoherně s nejnovějšími konzolemi i jejich retro předchůdci, podívat se do virtuální reality, koupit si filmový, videoherní nebo tematický merch a knihy, zahrát si deskové hry (těm bude již tradičně věnován jeden velký sál) nebo navštívit Pokémon zónu.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
Slevy a hromadné objednávky

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top