Detail info
Close

CLASH OF THE STARS: EPISODE IV

CLASH OF THE STARS: EPISODE IV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Z předaleké galaxie k Vám přilétá první letošní galavečer CLASH OF THE STARS: EPISODE IV!
Tentokrát je podtitulem galavečera FREAK WARS. Význam je jasný – čekají nás opět „války“ v kleci, které zvedají diváky ze sedadel.

V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island, Kryštof Novák, se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími, Tomášem Chlupem.

Zástupce reality Survivor Christian Nathan změří síly s youtuberem Freescootem. Do akce se chystá také stálice CLASH OF THE STARS kulturista a MMA zápasník Grznár, jemuž se postaví slovenský zápasník a trenér Pagy. Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své! Ve dvou zápasech se jim představí hned 6 bojovnic! Ano, na galavečeru EPISODE IV uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě! Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Jejich soupeřkami budou půvabné bojovnice ze Slovenska, známé z platformy Onlyfans, Inked Dory a Karina Pedro.

Napravit si reputaci přichází také Jaroslav Kotlár. V cestě mu bude stát youtuber a tiktoker Abé Charvát. Vyrovná si Kotlár Security scóre #vestylu? Hodně vyostřené setkání na tiskové konferenci, které bylo zakončené potyčkou mezi diváky, nabídli streameři Halien a Ziam. Kdo z nich odejde ze zápasu jako vítěz?

DEATH MATCH – tedy zápas, ve kterém změří síly hned 3 bojovníci najednou všichni proti sobě, i tohle a mnohem více budete moci sledovat v O2 universu během galavečera CLASH OF THE STARS: EPISODE 4!

Nové bojovníky a také známé tváře uvidíte během čtvrtého galavečera CLASH OF THE STARS! Skvělá světelná a hudební show a elektrizující atmosféra jsou v rámci galavečerů již samozřejmostí!

ULTIMATE: první a druhá řada od klece, catering, VIP vstup do haly

VIP: přední řady od klece, VIP vstup do haly

PREMIUM: místa blízko klece nebo nástupu bojovníků

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top