CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Datum: 1. listopadu 2022
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

úterý
1
lis. 2022
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Informace o akci

Axel Hellstenius: CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Hrají: Martin Hofmann, Filip Blažek, Michal Slaný, Lenka Zahradnická / Šárka Kubíková

Komedie o tom, že není jednoduché ve zdraví přežít každodenní realitu. Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella Bjarna, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.
Zdrženlivý Elling a dychtivý Kjell jsou jako den a noc, kteří se učí, jak přežít v novém prostředí. Přitom se dostávají do celé řady komických situací, naštěstí v té kaši nejsou sami – třetím mušketýrem do party je Frank, který dohlíží na hladký průběh jejich procesu začleňování.
Divák se stává svědkem jejich střetávání se s každodenní realitou, která je pro oba přátele komplikovaná a přináší řadu velmi humorných situací, zároveň však, pod odlehčeným tónem, dobře rozumí osamocenosti hrdinů, jejich strachu z lidí i touze po lásce a přátelství.

režie: Jakub Nvota

více info na www.september.cz

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top