Detail info
Close

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum: 19. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
19
říj. 2024
18:00
ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se koná už po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny. Jedná se o téměř pětihodinový koncertní maraton a na diváky letos čeká několik překvapení.

Pro letošní rok připravilo Rádio Impuls ve spolupráci s producenty Stratexem a Bestportem opravdu pestrý program se zajímavými a velkými jmény. Vystoupí DIVOKEJ BILL, NO NAME, LENKA FILIPOVÁ, LENNY, MICHAL HRŮZA a QUEENIE, a to ještě není všechno.

S radostí můžeme oznámit, že jednou z hlavních hvězd tohoto ročníku bude skvělá a úspěšná skupina MIRAI, které se podařilo O2 arenu několikrát vyprodat. Kapela právě vydala svou čtvrtou desku Tomodachi, ze které už posluchači znají hity Summer love nebo nejnovější Easy, které v aréně také zazní naživo.

Své největší hity jako Žily, Ty a tvoja sestra nebo Lekná přijedou na mejdan zahrát slovenští NO NAME, kteří vydali nové album s výbornou novinkou Ak nejde o všetko.

Netradičně společně se na jednom pódiu potkají dvě pozoruhodné zpěvačky. Nestárnoucí LENKA FILIPOVÁ a její talentovaná dcera zpěvačka LENNY. Každá z nich bude mít svůj samostatný set, ale objeví se i ve společném populárním duetu Samotní nejsme nic.

K sestavě letos patří kapela DIVOKEJ BILL. Naživo zahraje nejen novinky ze skvělého posledního alba Bazilišek, jako jsou třeba Lahůdky, ale i hity, které k Billům neodmyslitelně patří.

Poprvé na této hudební události zazní i světové hity, které znáte z repertoáru slavné skupiny Queen.
Nejznámější český tribute band světového formátu QUEENIE, který už několikrát dobyl O2 arenu ve velkém stylu, přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddieho Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem 2024.

Do O2 areny zamíří znovu také MICHAL HRŮZA. Jeho jméno je zárukou, že si na Českém mejdanu zazpíváte známé hity jako Černý brejle, Pro Emu nebo Napořád a chybět nebude ani jeho letošní povedená rádiová novinka Mikádo, na které spolupracoval Ivan Mládek.

V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia. Od 16:30 budete mít díky nim zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do restaurace Lokomotivka, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering. Z Lokomotivky budete mít přístup na svá místa na ploše v prvních čtyřech řadách pod podiem v sektoru 002.

Balíček VIP Lounge 109 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 111 (Lounge 109)
• Welcome drink v prostoru Lounge 109
• Catering v Lounge 109 (menu)
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

Balíček VIP Lounge 115 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 117 (Lounge 115)
• Welcome drink v prostoru Lounge 115
• Catering v Lounge 115 (menu)
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

U obou VIP Lounge balíčků budete mít od 16:30 zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do Vašeho VIP prostoru, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

google maps
Top