Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
BRAINSTORM + RAGE

BRAINSTORM + RAGE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Oznamujeme „Brainrage Ove Europe Tour2022“ kapel BRAINSTORM, RAGE a TRI STATE CORNER! V říjnu 2022 naživo ve ZLÍNĚ a v PRAZE!
Výjimečná doba si žádá mimořádná opatření! Německé power metalové kapely RAGE a BRAINSTORM s tím samozřejmě souhlasí, zvláště poté, co byla jejich vlastní turné pro rok 2021 zrušena kvůli celosvětové pandemii. Obě kapely jsou už po desetiletí legendami samy o sobě, a to nejen na německé metalové scéně, celosvětově! Navzdory všem šílenostem okolo se oběma kapelám podařilo v roce 2021 vydat dvě ze svých nejúspěšnějších a pravděpodobně nejlepších nahrávek. S „Resurrection Day“ dosáhli RAGE svých nejvyšších pozic v žebříčcích prodejnosti v historii kapely a stejně tak BRAINSTORM slaví úspěchy se svoji novinkou „Wall Of Skulls“.

Obě kapely se znají a navzájem obdivují léta, a tak se po zrušení svých turné rozhodly spojit síly a příští rok se vydat na double-headline tour, nazvané BRAINRAGE OVER EUROPE 2022. Tento zabijácký metalový balíček ještě vyšperkuje speciální host turné, kapela TRI STATE CORNER, která vám představí svoji novou desku „Stereotype“.

V ČR se toto turné zastaví hned 2x:

21.10.2022 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café
23.10.2022 v PRAZE, Rock Café

Fanoušci power-metalu se tak mohou těšit na něco opravdu velkého a speciálního! RAGE a BRAINSTORM spolu s vámi oslaví úspěchy svých aktuálních desek! U toho byste neměli chybět!

Prodej vstupenek právě odstartoval.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BRAINSTORM + RAGE
Top