Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
BENÁTSKÁ NOC 2012: TOI TOI CAMP

BENÁTSKÁ NOC 2012: TOI TOI CAMP

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech. Novinky v roce 2012 na Benátské noci. Základní informace
Stejně jako vloni i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc ubytováni v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku - v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací také je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.
Výrazná sleva při včasném nákupu
Pokud si ubytování v TOI TOI Campu zakoupíte v první vlně, která právě startuje, ušetříte oproti loňsku až třetinu z původní ceny. Aktuální cena za ubytování na tři noci je 300 CZK. Další novinkou oproti loňsku je jednotná cena za osobu, bez rozdílu zda-li přijedete se stanem nebo jako spolubydlící nebo třeba jen tak pod širák... Vstupenky do kempu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob.
Provozní doba
TOI TOI Camp zahájí provoz ve čtvrtek 26.7.2012 ve 14:00 a skončí v neděli 29.7.2012 v 19:00. Po skončení však mohou návštěvníci kempu na místě setrvat až do pondělí, drtivá většina služeb TOI TOI Campu však bude výrazně omezena.
www.toitoicamp.cz 
www.benatskanoc.cz

Benátská noc 2012 (vstupenky, doprava, autocamp) na ticketportal.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top