Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
A do pyžam!

A do pyžam!

Datum: 16. října - 10. prosince 2023
Místo: Divadlo GONG
Adresa: Sokolovská 191, Praha

Aby zatajil milenku před vlastní ženou, vydává ji za milenku svého přítele. Netuší však, že jeho přítel je zároveň milencem jeho ženy.

Vstupenky

pondělí
16
říj. 2023
19:00
A do pyžam!
Divadlo GONG

Praha

sobota
18
lis. 2023
19:00
A do pyžam!
Divadlo GONG

Praha

neděle
10
pros. 2023
16:00
A do pyžam!
Divadlo GONG

Praha

Informace o akci

A do pyžam!

Mně z toho snad ...

Aby nenechal svoji milenku v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji do svého venkovského domu, kde tráví víkend se svou ženou. Aby však jeho žena nepojala podezření, pozve zároveň i svého přítele, kterého chce vydávat za milence své milenky. Netuší však, že jeho přítel je již nějakou dobu milencem jeho ženy. A že si jeho žena k tomu všemu ještě najala na víkend služebnou, která se jmenuje úplně stejně, jako jeho milenka …

Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora Marca Camolettiho si neklade jiný cíl, než pobavit diváka za pomoci smršti zmatků a kamufláží, v nichž však divák neztratí nit. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku, umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení.

Poprvé uvedena v Paříži v roce 1985, kde dosáhla více než 900 repríz.

 

Hrají: Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Libor Jeník / Leoš Noha, Barbora Mottlová / Eliška Jansová, Eva Decastelo / Kristýna Podzimková, Patrik Vojtíšek / Libor Jeník

Autor:  Marc Camoletti
Režie: Jan Nosek Novák
Produkce: Lukáš Sýkora

Délka: 120 min (včetně 20 min. přestávky)

Premiéra: 2.7.2019

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture A do pyžam!

Na mapě

Top