Detail info
Close

AXEL RUDI PELL (Ger)

AXEL RUDI PELL (Ger)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Famózní německý kytarista AXEL RUDI PELL přesouvá své plánované turné na podzim příštího roku!

Bohužel to stále vypadá, že pandemie covid-19 nějak výrazně nemění svou vítěznou taktiku, a tak není příliš šancí, že by se mohl konečně probudit spící rock´n´roll a zahřát nám krev v žilách. Neúnavný a inteligentní sympaťák AXEL RUDI PELL si to také uvědomuje, a tak je nucen opět posunout své „Sign Of The Times Tour“ o rok, na podzim 2022!
Nové termíny pro ČR jsou naštěstí potvrzeny:

10. 9. 2022 ZLÍN, Masters of Rock Café
14. 9. 2022 PRAHA, MeetFactory

AXEL RUDI PELL je žijící metalovou legendou! Celosvětově má prodáno více než 1,7 miliónů alb, 2,6 milionů streamů, to vše pro 10 nejlepších předchůdců desky „Knights Call“ (2018). Má na kontě se svou kapelou již 18. studiových alb. A to zatím poslední „Sign Of The Times“, vyšlo v dubnu 2020! To však ještě neměl šanci představit svým fanouškům live! A nepodaří se to ani letos! Co naplat? Žijme v rámci možností naplno, berme události s nadhledem, v klidu, v pohodě, a hlavně ve zdraví. Tak jak to doporučuje sám AXEL RUDI PELL. A příští rok na podzim to spolu pořádně oslavíme. Bude to pecka!
Speciální host turné, německá hard-rocková banda MAD MAX se rovněž zúčastní, tak si tento velkolepý rock-metalový večírek nenechte ujít!

Již zakoupené vstupenky na koncerty AXEL RUDI PELL zůstávají v platnosti i na nové termíny!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture AXEL RUDI PELL (Ger)
picture AXEL RUDI PELL (Ger)
picture AXEL RUDI PELL (Ger)
Top