Detail info
Close

ALICE AMAZING CIRCUS SHOW

ALICE AMAZING CIRCUS SHOW

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
Mimořádná, zářivá a barevná podívaná, která již vyvolala senzaci v mnoha zemích! Show, která harmonicky spojuje akrobacii, choreografii, cirkusové umění a inovativní technologie.
Kultovní dílo Lewise Carrolla o Alenčině podivuhodné cestě je již více než sto let skutečným bestsellerem pro mnoho generací a naprosto všechny věkové kategorie. Román byl vždy opředen určitým tajemstvím, nedořečeností, mnoha interpretacemi a spory.....
Každá svérázná postava v knize je natolik originální, že vždy vyžaduje kreativní přístup ke scénické vizualizaci.
Fantasmagorické obrazy, originální kostýmy, speciální efekty, neuvěřitelné kousky na unikátním vybavení, tance a filigránské dovednosti umělců - to vše vytváří mimořádnou atmosféru akce!
Zveme vás na cestu do tajemného světa tohoto slavného příběhu, přesvědčíte se, že na světě nic není nemožné!

Show je určena pro celou rodinu.
Délka: 1 hodina 30 minut

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
picture ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
picture ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
picture ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
picture ALICE AMAZING CIRCUS SHOW
Top