Detail info
Close

2024 NHL GLOBAL SERIES

2024 NHL GLOBAL SERIES

Datum: 4. - 5. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
4
říj. 2024
19:00
2024 NHL GLOBAL SERIES
O2 arena

Praha

sobota
5
říj. 2024
16:00
2024 NHL GLOBAL SERIES
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 90 minut před začátkem zápasu

Buffalo Sabres a New Jersey Devils zahájí základní část sezóny NHL.

Před cestou do Prahy zakončí Sabres tréninkový kemp v německém Mnichově, kde se v pátek 27. září utkají v exhibičním zápase s klubem DEL Red Bull Mnichov.

NHL Global Series 2024 presented by Fastenal bude 11. sezónou, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají přímé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů. Ze 42 předchozích zápasů základní části NHL odehraných mimo Severní Ameriku se sedm odehrálo v Česku, všechny v pražské O2 areně.

Pro Devils to bude druhá cesta do zámoří na zápasy základní části a pro Sabres třetí.

NHL je globální ligou - více než 30 % hráčů NHL se v této sezóně narodilo mimo Severní Ameriku. Útočník Sabres JJ Peterka se při návštěvě klubu v Mnichově vrátí do svého rodiště a nastoupí proti svému bývalému týmu. Peterka odehrál v sezónách 2019-20 a 2020-21 za Red Bull Mnichov 72 zápasů v DEL, než se vydal do Severní Ameriky a připojil se k Sabres. V Praze se pak do rodné země vrátí dva útočníci Devils, Ondřej Palát a Tomáš Nosek, a také útočník Sabres Lukáš Rousek, který v pražské Spartě odehrál během čtyř sezon (2017-18 až 2020-21) 161 zápasů.

Pro fanoušky bude možnost exkluzivního zážitku v podobě 2024 NHL GLOBAL SERIES VIP BALÍČKŮ!

Zakoupením VIP balíčku fanoušci získávají vstup do vybraných VIP prostor, kde bude servírováno speciálně sestavené nápojové a jídelní menu, dále mají možnost přednostního vstupu do areny, a to speciálním VIP vchodem.
Nebude chybět ani příležitost přednostního zakoupení suvenýrů!
Součástí balíčků jsou ta nejlepší a nejatraktivnější místa na sezení, která jsou situována tak, aby měli fanoušci možnost se přesouvat co nejpohodlněji a nejrychleji z VIP prostor na svá místa v hledišti.

Na tyto zápasy nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top