Detail info
Close

2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zcela nové termíny plochodrážní Grand Prix

V pátek 16. 7. a v sobotu 17. 7. 2021 se v náhradním termínu uskuteční závod 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix. Vzhledem k nepříznivé situaci ve světě a rušení několika závodů bude mít Praha opět možnost přivítat dva samostatné závody na stadion Markéta.

Vzhledem k celosvětové pandemii COVID-19 a vládním opatřením je prozatím omezený počet vstupenek. Kapacita se bude zvyšovat v návaznosti na rozvolňování. Pokud se nezmění vládní opatření bude platit, že s každou vstupenkou bude muset být předložen antigenní test (starý nejdéle 48 hodin), PCR test (starý nejdéle 72 hodin), certifikát o kompletním očkování (nejméně starší 14 dnů) nebo lékařská zpráva o prodělání nemoci (ne starší než 90 dnů). Doporučujeme také při zakoupení vstupenek zvážit koupi pojištění proti Covid – 19, např. u pojišťovny ERV.

Jako každý rok, i tento se na startu obou závodních dní představí největší hvězdy plochodrážního sportu. Přijďte prožít neopakovatelnou závodní atmosféru na stadion Markéta i Vy!

Dovolujeme si Vás informovat o možnosti antigenního testování přímo před stadionem. Testovací místo je zajištěno pro osoby, které nebudou mít test o bezinfekčnosti. Odběry budou prováděny v pátek a v sobotu, vždy od 13:00 do 19:00 s výsledkem do cca. 20 minut.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top