JAMES NEWTON HOWARD | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

JAMES NEWTON HOWARD

JAMES NEWTON HOWARD
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

ticketportal.cz in English version

Autor hudby k aktuálnímu filmovému hitu "Fantastická zvířata a kde je najít", který je volným pokračováním příběhu o kouzelníkovi Harry Potterovi, přijede v roce 2017 koncertovat do pražského Kongresového centra.
Jeden z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů současnosti, James Newton Howard, má za sebou vedle filmu režiséra Davida Yatese, k němuž napsala předlohu J. K. Rowlingová, práci na více než sto dalších hollywoodských filmech. Jde o snímky jako Hunger games, Já legenda, Šestý smysl, Pretty women, Collateral nebo Temný rytíř, na kterém spolupracoval s Hansem Zimmerem.
James Newton Howard bude v Praze dirigovat Český národní symfonický orchestr, koncert doprovodí také velký pěvecký sbor a sóloví zpěváci. Fanoušci tak mohou očekávat strhující koncert plný slavných filmových melodií, včetně té z nového kouzelnického filmu.

Velmi omezený počet VIP vstupenek zajišťuje nejlepší místa v sále a pozvání na pohoštění v salonku Panorama před koncertem a po koncertu. VIP prostor v salonku Panorama se otevře v 19:00 a uzavře ve 23:00.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod - jedna osoba.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet