Vánoční koncert Michala Prokopa | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Vánoční koncert Michala Prokopa

Vánoční koncert Michala Prokopa
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Sedmdesátník Michal Prokop chystá tradiční vánoční koncert. Ten se, stejně jako poslední dva roky, odehraje ve Foru Karlín 21.12. Tradice bude okořeněna živou verzí skladby “Město Er”. Ta v Praze zazní poprvé a celkově podruhé od původního vydání před 45 lety.

M. Prokop si vždy připraví nějakou specialitu - jsou to Framus Five a zajímaví hudební hosté, největší hity i méně známé skladby a i něco navíc. Společně s Karlovarským symfonickým orchestrem představí svou znovuzrozenou dvacetiminutovou skladbu Město Er. “Nesmírně se těším, že si znovu zahrajeme Město Er s Karlovarským symfonickým orchestrem a umožníme tak dalším posluchačům užít si společně s námi Město Er v koncertní podobě,” říká M. Prokop.

Album Město Er bylo v letošním roce po dlouhých 45 letech vydáno v reedici na LP, ve formě bohatého digipagu CD a v digitální podobě.

Dalším hostem koncertu bude hudebník Michal Ambrož.
Zpěvák, kytarista, skladatel a textař Michal Ambrož – lídr legendárních kapel Jasná Páka a Hudba Praha, které v roce 2006 vstoupily do Beatové síně slávy se letos připomněl v plné síle. V květnu vydal s Davidem Kollerem nové CD Srdeční příběh. Album sklidilo nadšené recenze hudebních kritiků - živé představení na festivalu Metronome s Hudbou Praha pozitivně vnímalo i publikum.

NOVĚ V PRODEJI DALŠÍ MÍSTA NA SEZENÍ!
více info zde

www.michalprokop.cz

www.unitedislands.cz

Termíny :


Galerie / Média :

Vánoční koncert Michala Prokopa
Bookmark and Share
Sdílet