PARKWAY DRIVE - Unbreakable Tour Europe 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

PARKWAY DRIVE - Unbreakable Tour Europe 2017

PARKWAY DRIVE - Unbreakable Tour Europe 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

ticketportal.cz in English version

PARKWAY DRIVE - ASKING ALEXANDRIA - STICK TO YOUR GUNS
Parkway Drive přijedou zahrát českému publiku s dosud největší produkcí a halovou show bohatou na světla i pyro efekty. Vedle dříve ohlášených Asking Alexandria si Parkway Drive k sobě nově přizvali ještě jednoho, neméně atraktivního hosta, americkou formaci Stick To Your Guns!

Stick To Your Guns

se zapsali do prestižní prodejní hitparády Billboard 200 v roce 2010 svým třetím studiovým albem The Hope Division a svoji první hudební cenu (Independent Music Award) získali za "nejlepší hardcore/metal album" roku 2012 za desku Diamond. Zatím posledním zářezem v jejich diskografii je nahrávka Disobedient z roku 2015.
Asking Alexandria
Koncertní štafetu převezme britská skupina Asking Alexandria, která se v Praze zastavila též v srpnu 2016, kdy s novým zpěvákem Denisem Shaforostovem představila českému publiku v beznadějně vyprodaném Lucerna Baru nové album The Black.
Parkway Drive
Po Asking Alexandria už vezme pódium útokem hlavní hvězda večera - australští Parkway Drive, kteří svoji třináctiletou kariéru zdokumentovali na pěti studiových deskách, jednom minialbu, dvou DVD a dokonce v jedné knize.
Všechna jejich poslední čtyři alba bodovala v prodejním žebříčku ARIA v první desítce a poslední nahrávka "Ire" se vyhoupla až na první příčku.
Posledních deset let je kapela prakticky neustále na turné. Od roku 2007 několikrát absolvovali Warped Tour a do Prahy je rovněž zavál putovní festival Never Say Die.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:

vstupenky na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka ZTP/P-DISABLED je určena pouze pro držitele průkazu ZTP/P (doprovod za plnou cenu)

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet