TOM ODELL / UK | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

TOM ODELL / UK

TOM ODELL / UK
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Tom Odell vymění Lucerna Music Bar za Malou sportovní halu

Velký talent britské pop music Tom Odell vydal 10. června nové album Wrong Crowd, 26. listopadu ho představí live v pražské Malé sportovní hale. Hala se bude otevírat v 19 hodin. 

V roce 2014 si Tom Odell s hrůzou uvědomil, že strávil téměř rok propagací písniček ze svého debutového alba Long Way Down, které mu zajistilo velký a zasloužený úspěch v roce předešlém.
Tom Odell tedy udělal to, co mnozí umělci před ním. Zastavil rozjetý vlak, koupil si letenku do New Yorku, kde si v East Village pronajal malý byt s klavírem, a začal pracovat na nové desce Wrong Crowd.
Kromě samotářských toulek po New Yorku několikrát na koncertě doprovodil Billy Joela v Madison Square Garden. Získal zas životní rovnováhu a písničky se začaly v jeho hlavě samy objevovat.
Na jaře 2014 Tom podnikl turné po Evropě a převzal cenu Ivor Novello Award, ale v září opět opouští Londýn a tentokrát je jeho cílem Los Angeles a čtvrť Echo Park, kde album Wrong Crowd začalo dostávat svoji podobu. Desku produkoval Tom s Jimem Abbissem – a dali mu rytmičtější, energičtější tvář.
Během natáčení desky vytvářel Tom scénáře ke kolekci filmů, které hudbu doprovázejí. Společně s režisérem George Belfieldem odcestoval do Jižní Afriky, kde natočili první část filmu o člověku, který je ničen svým nihilistickým a hedonistickým životním stylem. Film také ukazuje, jaký má takový rozklad vliv na lidi kolem hlavního hrdiny.

Jako předkapela vystoupí Jane’s Party, čtyřčlenná parta z Kanady, která mísí duch Toronta a jeho indie-rockové scény s řízným brit-popem. Na jejich posledním albu Tunnel Visions je deset nabroušených a chytlavých písniček, včetně hitu Coming On Strong.

Termíny :


Galerie / Média :

Tom Odell v Praze / plakát
Tom Odell: Here I Am
Tom Odell: Concrete
Tom Odell: Magnetised
Tom Odell: Somehow
Tom Odell: Wrong Crowd
Jane's Party / foto
Jane's Party: Coming on Strong
Bookmark and Share
Sdílet