Amadeus Live | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Amadeus Live

Amadeus Live

Nejslavnější film Miloše Formana Amadeus se vrací na plátno v originálním provedení s živým orchestrem a sbory

Film Amadeus z roku 1984 oceněný osmi Oscary, bude v Praze uveden necelý měsíc po světové premiéře v londýnské Royal Albert Hall v originální podobě - promítaný na obrovském HD plátně za synchronizovaného doprovodu živého orchestru a sborů. Proslulý velkofilm vznikl jako adaptace původní divadelní hry od Petera Shaffera. Vítěz osmi Oscarů včetně ocenění za nejlepší film, přepychový Amadeus od Miloše Formana,  je zvukovým a vizuálním potěšením všech smyslů.  Strhující příběh osudového střetu geniality s průměrností se natáčel před 32 lety v Praze a podílelo se na něm velké množství českých filmových tvůrců i herců. Dokonalá kamera Miroslava Ondříčka, fantastické kostýmy Theodora Pištěka ml., krása pražských paláců, divadel a uliček, to vše propůjčilo filmu nesmazatelnou atmosféru. Forman, mistr velkých lidských dramat, dokázal s Mozartovou pomocí zprostředkovat dnešnímu divákovi prožitek ze špičkové klasické hudby.

"Amadeus spřádá krásný, tragický příběh, jenž okouzluje děti i dospělé. Má v sobě vše – lásku, nenávist, krveprolití, smlouvu s Bohem, dobové elity, tajemného cizince, vraždu i jedna z nejlepších hudebních děl, která byla kdy složena. Který jiný film vám nabídne byť jen polovinu?"(The Guardian).

Dirigent: Ludwig Vicki
Orchestr: PFK - Prague Philharmonia
Sbor: Canti di Praga
Klavírní sólo: Jan Bartoš

Další info:
vstupenky pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP a pro doprovod ZTP (jedna osoba) za 800,- kč, je možné získat po předložení průkazu.
Kontakt: 723 085 485, rezervace@ticketportal.cz

Termíny :


Galerie / Média :

Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
Amadeus Live
AMADEUS LIVE - OFFICIAL TRAILER
Bookmark and Share
Sdílet