FIBA EuroBasket Women 2017 / Pokyny pořadatele | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  POKYNY>>  FIBA EuroBasket Women 2017 / Pokyny pořadatele

FIBA EuroBasket Women 2017 / Pokyny pořadatele

Přidané : 13.02.2017 10:04

Zakoupením této vstupenky její držitel (“Držitel”) přijímá Pravidla basketbalové haly vydané Lokálním organizačním výborem (LOC) akce. Plné znění těchto pravidel je možné vyžádat na pobočkách prodávajících vstupenky, bude vystaveno u vstupů do haly a je k dispozici k nahlédnutí nebo stažení na stránkách fiba.com/eurobasketwomen. Pravidla basketbalové haly doplňují platné zásady uvedené níže.
Tato vstupenka je platná pouze pro konkrétní zápas v uvedený den a čas. Držitel vstupenky má právo na sedadlo vyznačené na vstupence před začátkem zápasu.
Vstupem do haly Držitel souhlasí s (i) přítomností monitorovacích kamer na místě konání akce a (ii) s prohlídkou Držitele a jeho osobního majetku a prověření, že nevnáší do haly nebezpečné předměty nebo předměty zakázané Pravidly basketbalové haly.
Držitel tímto dává souhlas FIBA, Lokálnímu organizačnímu výboru (LOC) a jím jmenovaným zástupcům a jednatelům s použitím jeho vlastní podoby, projevů, činů a výroků v jakémkoli živém nebo reprodukovaném zvukovém či obrazovém záznamu, snímku a v jiných přenosech, ukázkách, publikacích a reprodukcích zhotovených během dané události či zpětně jakýmkoli médiem a v jakémkoli kontextu, a to bez dalšího nároku na autorizaci nebo kompenzaci.
Držitel se zavazuje, že nebude sdílet, šířit, rozmnožovat nebo prodávat jakýkoli popis, obrazový snímek či záznam, nebo jakékoli jiné  další formy reprodukování dané události nebo jejích částí (například statistiky) pro jiné než soukromé účely (nebo napomáhat jejich sdílení, šíření, rozmnožování nebo prodeji).
Pokud Držitel poruší ustanovení vztahující se k akci, tato vstupenka mu může být odebrána bez práva na úhradu nákladů nebo nároku na kompenzaci vzniklé škody.