ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

Datum : 18. února 2018
Místo: MfO, sál Reduta, Horní náměstí 432/22, Olomouc

Vstupenky

Neděle
18
Ún.
19:00
ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

Informace o akci

MICHAEL PARKER: ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
Režie Roman Štolpa

Hrají: Harry Douglas Lukáš Vaculík

Perkins Viktor Limr / Pavel Nečas

Joe Filip Tomsa

Kapitán South Zbyšek Pantůček / Martin Zounar

Debbie Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová

Marian Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka Stanková

Faye Veronika Jeníková / Olga "Háta" Želenská

Lois Douglasová Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

Galerie

picture ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
picture ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

Na mapě

Top