SERGEI POLUNIN'S SATORI

SERGEI POLUNIN'S SATORI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Baletní star Sergei Polunin přidává pro velký zájem další dvě představení

„Moc mě těší, že se první dvě představení v Praze tak rychle vyprodala a je mi ctí oznámit, že přidáváme další tři," řekl Sergei Polunin, nejslavnější baletní tanečník své generace, který k nám v dubnu příštího roku v české premiéře přiveze představení Satori. Po Velké Británii a Itálii bude Česká republika teprve třetí zemí, kde bude tato show ve dnech od 17. do 21.dubna uvedena.

Satori
První část večera nabídne jak nejslavnější klasická baletní díla, tak moderní scénický balet v rámci kterého Polunin zatančí i na hit Take Me To Church. Druhá polovina představení bude patřit titulnímu dílu Satori, jehož choreografii vytvořil Sergei Polunin, režíroval jej Gabriel Marcel del Vecchio z Cirque du Soleil a scénu navrhl David LaChapelle. Satori je japonský buddhistický termín pro "náhlé probuzení" nebo "osvícení", kterého lze dosáhnout pouze prostřednictvím osobní zkušenosti. „Myslím si, že Satori je něco, o co bychom měli usilovat všichni. Má mise je přinést tanec a balet širšímu publiku a pozvednout jeho vědomí a ducha," řekl Sergei Polunin.

„Pro mě osobně spočívá duchovní probuzení ve schopnosti žít v přítomném okamžiku. Pak začnete vidět věci takové, jaké skutečně jsou. Mnoho věcí v našem životě tím získá novou perspektivu, některé se dokonce ukážou jako destruktivní. Jde o to přijít na to, co vás ničí a eliminovat to ze svého života, abyste zůstali přítomní a bdělí,” dodává tanečník.

Dnes Sergei Polunin fascinuje celý svět - svým mimořádným tanečním nadáním, které prokazuje i v nejnovějším Hozierovu videoklipu Movement, i pohnutým životním příběhem, který režisér Steven Cantor v roce 2016 zachytil v emotivním dokumentárním snímku "The Dancer". Ten byl v květnu loňského roku uveden i v Praze, v rámci dvou exkluzivních projekcí v Národním divadle, kde Polunin také krátce zatančil.

ZTP/P vstupenky: rezervace@ticketportal.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SERGEI POLUNIN'S SATORI

Na mapě

Top