Detail info
Close

FMX GLADIATOR GAMES 2017

FMX GLADIATOR GAMES 2017

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V roce 2017 opět posuneme hranice možného. Zvuk motorů, adrenalin v krvi a našlápnutá atmosféra. 17. ročník nejstarší FMX akce v Evropě se uskuteční 4. listopadu v pražské O2 areně. Ta se opět zachvěje v základech. Největší freestyle motokrosový svátek tradičně přiveze do Prahy špičky světové scény FMX, které do gladiátorských klání povedou čtyři kapitáni. Na diváky čeká strhující show, motorky, sněžné skútry, létající auto, a další překvapení. Organizátoři opět připraví speciální set up dopadů (do kříže) a show založenou na tradici gladiátorských her.

Stejně jako v loňské roce, tak i letos budou mít majitelé vstupenek na FMX Gladiator Games možnost navštívit zákulisí této kultovní akce v rámci tzv. „PIT PARTY“. Přijďte si prohlédnou motorky, uvidíte prezentaci speciální vojenské techniky, ale hlavně si přijďte popovídat se samotnými jezdci FMX Gladiator Games.
PIT PARTY bude probíhat od 14:30 hodin do 16:30 hodin přímo na ploše a v zázemí O2 areny. Ke vstupu na PIT PARTY použijte vchod SEVER.
Pozor: po vstupu do O2 areny už nebude možné arénu opustit před show!

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Pokyny pořadatele
Dětské slevy a INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top