Detail info
Close

ČR – Island

ČR – Island

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V basketbalovém kalendáři je to novinka. Kvalifikace na velké akce v průběhu klubové sezony? Ano, od letoška se stává realitou. Češi do kvalifikačních klání o světový šampionát 2019, který uspořádá Čína, naskočí hned jedním z nejdůležitějších utkání. Pokud chtějí pomýšlet na pro Českou republiku historickou účast na MS, nesmějí si dovolit doma ztrácet body.

Jenže Island je houževnatý soupeř, který v posledních letech zažívá basketbalový boom. Reprezentanti drsné severské země nechyběli na posledních dvou evropských šampionátech a myšlenka na souboje se světovou špičkou je pro ně lákavá stejně jako pro český národní tým.

Díky novému systému kvalifikací se fanouškům nabízí možnost vidět nejlepší české basketbalisty na jednom místě nejen v létě, ale v průběhu celého roku. Nenechte si ujít možnost fandit českým Lvům. Pojďme jim společně vytvořit v Pardubicích tu pravou domácí atmosféru, na kterou se hráči, kteří se sjedou ze všech koutů Evropy, těší.

Objednávky pro
držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P (vozíčkáře – a jejich doprovod)
zasílejte, prosím, e-mailem na adresu akarlova@cbf.cz. Do e-mailové
objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP nebo ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top