Kino Květen

Kino Květen

Adresa: Mírové náměstí, Teplice Navigovat

Vstupenky

úterý
26
říj. 2021
15:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
úterý
26
říj. 2021
17:30
úterý
26
říj. 2021
19:30
středa
27
říj. 2021
15:00

Popis

V 80. letech byl v blízkosti divadla postaven Dům kultury s prosklenou promenádou. V budově bylo vybudováno nové kino, koncertní, estrádní, společenský sál a spousta dalších prostor. Achitektonicky je to však budova navržená v duchu tehdejší doby, která spíše vytváří pomyslnou hranici mezi lázeňskou oblastí s mnoha parky a novou zástavbou administrativních budov.

Kinosál teplického kina Květen má kapacitu kolem 320 míst. Sál je klimatizovaný a promítá se dle digitálního standardu DCI.

Na programu jsou tu nejnovější tuzemské i zahraniční filmové hity pro děti i dospělé nebo třeba přímé přenosy z Metropolitní opery v New Yorku.

Sál je možné využívat i pro jiné účely než filmové projekce, lze si jej pronajmout například pro konání tiskových konferencí nebo na přednášky.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Kino Květen
picture Kino Květen
picture Kino Květen

Na mapě

Top