Divadlo Komedie

Divadlo Komedie

Adresa: Jungmannova 15/1, Praha 1 Navigovat

Vstupenky

čtvrtek
10
čvn 2021
18:00

ZATÍM NENÍ V PRODEJI

Prodej ještě nebyl spuštěn, zkuste prosím později.

Popis

Divadelní sál dnešního divadla Komedie byl dokončen v roce 1930 jako součást suterénních prostor nově postaveného paláce Báňské a hutní společnosti podle projektu architekta Josefa Karla Říhy.

Na přelomu 80. a 90. let proběhla v divadle rozsáhlá rekonstrukce podle projektu ateliéru Karla Pragera. Došlo ke snížení kapacity hlediště – radikální stavební úpravou byly zakryty boční lóže a ubyly řady v přízemí i na balkóně.

Podle projektu Otakara Balvína a Jiřího Fáry z roku 2007 se rozšířila předscéna, a následkem toho se opět snížil počet řad v přízemí hlediště. V souvislosti s rozšířením technické kabiny byla ubrána i jedna řada na balkoně.

Na přelomu tisíciletí došlo zásluhou architektů Tomáše Rusína a Ivana Wahla k dalším úpravám divadelního sálu i diváckého zázemí. Autoři této koncepce prostory citlivě očistili a navázali tak na meziválečnou modernu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Divadlo Komedie
picture Divadlo Komedie

Na mapě

Top