Bílí Tygři Liberec #PLAYOFFDOMA

Bílí Tygři Liberec #PLAYOFFDOMA

Datum: 30.04.2021 (pátek) 00:00
Místo: Home Credit Arena
Adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec VII-Horní Růžodol

Vstupenky

Popis

Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA
- Přístup Online balíčku #PLAYOFFDOMA. Buďte s námi, ať už jste kdekoliv. Užijte si prémiový online obsah v průběhu každé série.
Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
Šála z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
Kelímek na nápoj (0,5 l) z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
Voucher na lahodnou pizzu ze speciální tygří nabídky restaurace Stadion. Kombinace tradiční italské receptury a pravé tygří chuti.
Autovlaječka Bílých Tygrů. Ukažte svou oddanost na každém kilometru.
Originální magnetická skládačka. Prožijte každý krok k úspěchu s týmem
Vítězné konfety na oslavu tygřích triumfů.

Balíček s autogramy #PLAYOFFDOMA
Kompletní obsah Balíčku fanouška doplněný o podpisy kompletního A-týmu na triku z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA! Unikátní památka na play-off. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

Balíček s hokejkou #PLAYOFFDOMA
Kompletní obsah Balíčku fanouška doplněný o originální použitou hokejku z play-off od hráče dle vašeho výběru. Hraná hokejka z play off ledu přímo k vám domů. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

Online balíček #PLAYOFFDOMA
Videopreview. Před každou sérií vám v našem virtuálním studiu představíme soupeře, jeho silné a slabé stránky a nabídneme ohlasy tygřího A-týmu.
Studio po sprše. Půlhodinový živý pořad s pohledem do tygří kabiny, analýzou utkání a ohlasy speciálních hostů vysílaný po každém domácím utkání.
Zákulisí tripu. Pořad vysílaný po každém venkovním dvojzápase, v němž získáte možnost nahlédnout pod pokličku venkovního play-off tripu.
Ohlédnutí za sérií. Rekapitulace nejlepších momentů po skončení každé série doplněné o komentáře expertů a aktérů.
Domácí trenér. Pošlete hráčům hodnocení předchozího utkání nebo je povzbuďte do dalších zápasů a buďte tak ve spojení s kabinou! Nejlepší vzkazy po každém zápase zveřejníme na tygřích komunikačních sítích.
Soutěže o zajímavé ceny. V průběhu všech studií se můžete živě těšit na soutěže o zajímavé ceny!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top