Detail info
Close

Akon – The Superfan Tour UK & Europe 2024

Akon – The Superfan Tour UK & Europe 2024

Datum: 16. května 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

čtvrtek
16
kvě. 2024
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
čtvrtek
16
kvě. 2024
20:00

Popis

AKON
THE SUPERFANTOUR

Světová hvězda Akon vyráží na evropské tour a Česká republika u toho chybět nebude. Hity jako „Lonely“ a „Smack That“ zazní již 16. května v pražském Forum Karlín.

AKON je senegalsko-americký multiplatinový umělec, zpěvák, producent, podnikatel, herec a filantrop. Jeho hudba má jedinečný zvuk, který přesahuje žánry R&B/Hip-Hop, EDM Dance a Pop. AKON je zakladatelem tří významných nahrávacích společností - Konlive, Konvict Kulture a KONVICT Music - které odstartovaly kariéru světových umělců, jako jsou T-Pain, Lady Gaga a Kardinal Offishall. Během dvou desetiletí prodal po celém světě více než 35 milionů alb, získal pět nominací na Grammy, vydal 45 skladeb v žebříčku Billboard Hot 100 a hostoval na více než 300 koncertech u generačních ikon, jako jsou Michael Jackson, David Guetta, Gwen Stefani, Lil' Wayne a Eminem. Mezi jeho četná ocenění patří American Music Award pro "Oblíbeného R&B umělce", tři World Music Awards pro "Nejprodávanějšího afrického umělce", "Nejprodávanějšího internetového umělce" a "Nejprodávanějšího R&B umělce", Billboard Music Award pro "Umělce roku" a zápis do Guinnessovy knihy rekordů jako nejprodávanější umělec v oblasti vyzváněcích melodií. Je prvním sólovým umělcem v historii, který získal dvě první místa v žebříčku Billboard Hot 100. V roce 2010 ho časopis Forbes zařadil mezi 100 nejlepších celebrit (2010) a společnost Pepsi ho oslovila, aby produkoval/nahrál píseň "Oh Africa" pro mistrovství světa ve fotbale 2010. Jeho filantropická vášeň ho přivedla k tomu, aby se vrátil do své vlasti a založil nadaci The Konfidence Foundation, která pomáhá dětem v Africe a USA. Jeho cílem je taktéž zavést elektřinu do jednoho milionu afrických domácností. V roce 2018 spustil Akoin, novou kryptoměnu, aby pomohl africkým komunitám s posílením ekonomického rozvoje.

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP. Jiné slevy: NE

---

LONELY MEET & GREET VIP PACKAGE
One general admission standing ticket
Early entry into the venue
Photo opportunity with Akon on your personal phone so you can post straight to your socials!
Limited Edition Akon tour poster
Exclusive Akon merch item
Commemorative VIP laminate & lanyard
Pre-show merchandise shopping opportunity
On site event staff & merchandise collection point

LONELY MEET & GREET VIP BALÍČEK
Jedna vstupenka na stání
Předčasný vstup do místa konání
Možnost vyfotit se s Akonem na svůj osobní telefon, abyste fotku mohli rovnou zveřejnit na svých sociálních sítích!
Akon tour plakát z limitované edice
Exkluzivní Akon dárkový předmět
Upomínkový VIP laminát a šňůrka na krk
Možnost nákupu suvenýrů před koncertem
Personál na místě a místo pro vyzvednutí balíčku

---

Všechny VIP balíčky jsou NEPŘENOSNÉ. ZMĚNA JMÉNA NENÍ MOŽNÁ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ. Vip balíčky nelze vrátit ani vyměnit, s vyjímkou zrušení koncertu a nebo VIP programu. Váš dárek a upomínkový laminát vám bude předán na místě v den koncertu. Laminát je pouze upomínkovým předmětem a neopravňuje vstupu do zázemí.

Každá objednávka MUSÍ obsahovat tyto informace:
1. Jméno zákazníka
2. Doručovací adresa (včetně krajiny)
3. Emailová adresa
4. Telefon

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top